پخش برجسته آفتابی

فهرست

پخش شاهرگی یا عمده

پخش شاهرگی عبارت است از خرید عمده کالا از یک تولیدکننده با قیمتی مناسب و فروش به یک خرده‌فروش. درواقع کالا در مقادیر کمتر با لحاظ نمودن  هزینه های توزیع و فروش به خرده  فروشان بازفروش می‌شود. با توجه به خرید در  حجم بالا از تولید کننده مطابق پلکان تخفیفات، عمده فروش نیز می توانند این تخفیف را به خرده فروشان اعمال کند. 

میتوان عمده فروشی را به دو مدل کسب و کار تقسیم بندی کرد. در مدل اول،عمده فروشان کالاها را در حجم بالا مستقیماً از تولیدکنندگان و کارخانجات تهیه می کنند. سپس آنها را انبار کرده و مجدداً با شرایط فروش و تخفیفات طراحی شده میفروشند. مدل دوم به مشاغلی اشاره دارد که محصولات خود را تولید می کنند. سپس آنها را مستقیماً به بنکداران می فروشند. در نهایت نیز آنها، محصولات را به مصرف کننده نهایی می فروشند. پخش برجسته آفتابی از هر دو مدل در این کسب و کارها استفاده می کنند. 

ما در پخش برجسته آفتابی در حال حاضر در تمام استان های کشور عمده فروشی را دارا هستیم. در مورد محدوده کاری جغرافیایی پخش برجسته آفتابی، در قسمت سوالات متداول توضیحات ارائه شده است.

 

خرید کالا

1

ذخیره‌سازی کالا

2

شناسایی مشتریان

3

دریافت سفارش

4

تحویل کالا

5

وصول مطالبات

6

توانمندی های شرکت پخش برجسته آفتابی در زمینه پخش شاهرگی کالاها

0 +
فروشنده
0 +
مشتری دائمی
پخش عمده یا شاهرگی

ما در پخش برجسته آفتابی در حال حاضر در تمام استان های کشور عمده فروشی را دارا هستیم. در قسمت سوالات متداول نیز ذکر شد که پخش عمده ما تنها محدود به تهران و کرج نیست.

دسته بندی محصولات عمده

اقلام شوینده

مواد غذایی

اقلام بهداشتی

پخش شاهرگی یکی از بهترین روش های توزیع عمده کالاهای مصرفی است. شرکت های توزیع کننده شاهرگی وظیفه خرید عمده، تحویل و ارائه کالاها به بنکداران در سطح سراسر کشور را بر عهده دارند.

پخش عمده شرکت پخش برجسته آفتابی به صورت پیوسته درسال های متوالی توسط تیمی مجرب، هم در پخش و هم در زمان بندی، جزو سریع ترین شرکت های پخش در ایران به شمار می رود.

امروزه شرکت پخش برجسته آفتابی به عنوان یکی از چابک ترین شرکت پخش دربین پخش کنندگان عمده در بازار شناخته می شود.